Angry Birds Movie 2 plyšák Velevepř Leonard 27 cm

Kód: 99004266
Akce Tip
449 Kč –33 %
leonard
449 Kč –33 % 299 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.8.2021

Roztomilý plyšák velevepř Leonard z populárního filmu Angry Birds ve filmu 2 se stane skvělým kamarádem všech milovníků tohoto filmu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Angry Birds Movie 2 Velevepř 27 cm

Roztomilí plyšáci populárního filmu Angry Birds ve filmu 2 se stanou skvělými kamarády všech milovníků tohoto filmu. Plyšový Angry Birds jsou kvalitně zpracováni. Jemná plyš příjemně působí na dotek. Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěš, je vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Rozzáří očka každého malého dítěte. Jako ostatní plyšáčci rozvíjí u dětí city a postupně i pudy k mateřství a otcovství.

  • Jemná a kvalitní plyš
  • Snadná údržba

Plyšák Angry Birds je vhodný pro děti od narození.

Velikost: 27 cm

Doporučený věk: 0m +

Materiál: plyš

 

Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů