CHARLOTTE - Nůž univerzální s teflonovým povrchem + silikonová mašlovačka

Kód: 532
289 Kč –31 %
CHARLOTTE - Nůž univerzální s teflonovým povrchem + silikonová mašlovačka
289 Kč –31 % 199 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
25.1.2021

Univerzální ocelový nůž teflonový povrch plus silikonová mašlovačka. Ocelový nůž s teflonovým nepřilnavým povrchem. Délka nože 24 cm, délka čepele 13 cm. Teflonová vrstva zajišťuje snadné, hladké krájení bez nalepování potravin na povrch nože. Nůž lze brousit brouskem na nože a mýt v myčce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puntikovaný kuchyňský set - Charlotte - Univerzální nůž s mašlovačkou - modrý

 

Nůž univerzální s teflonovým povrchem + silikonová mašlovačka

Univerzální ocelový nůž teflonový povrch plus silikonová mašlovačka .

Ocelový nůž s teflonovým nepřilnavým povrchem. Délka nože 24 cm, délka čepele 13 cm. Teflonová vrstva zajišťuje snadné, hladké krájení bez nalepování potravin na povrch nože. Nůž lze brousit brouskem na nože a mýt v myčce. Barevný povrch je testovaný testem TUV, je zdravotně nezávadný a odolný do teploty 280°C.

Mašlovačka je ideální pro potírání sladkých, slaných i masitých pokrmů máslem, olejem, šťávou... Je velice hygienická, snadno se udržuje ručním mytím nebo v myčce, neulpívají na ní potraviny ani zápach. Délka držadla cca 15 cm, délka štětce cca 6 cm.

Odolná silikonová mašlovačka, vydrží i vysoké teploty. Nepoškodí citlivé povrchy hrnců ani pánví. Navíc díky své veselé, zářivé barvě oživí každou kuchyň.

 

 

 

  • Materiál: nůž – plast, ocel, teflon; mašlovačka – silikon, plast
  • Rozměry: nůž 24cm, délka čepele 13cm; mašlovačka délka 20,5cm