Dětské chytré hodinky růžové

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 30647
719 Kč –28 % 512 Kč
Dětské chytré hodinky růžové
uv germicidni lampa rucni ig niium
Akce Novinka Tip Výprodej
719 Kč –28 %

Dětské chytré hodinky s kamerou a GPS lokátorem

Dětské hodinky s GPS lokátorem jsou skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí vést své děti k samostatnosti a zároveň je chtějí mít neustále pod dohledem a budete mít přehled zda Vaše dítě v pořádku dorazilo do školy či kroužku.

Tyto hodinky klasicky umožňují Vašemu dítěti sledovat aktuální čas, navíc ovšem disponují množstvím dalších praktických funkcí, jako je sledování pohybu a jeho historie nebo možností oboustranné komunikace. Dětské hodinky s GPS lokátorem vynikají svým stylovým sportovním designem a moderním dotykovým displejem. Díky tomu nemusíte mít strach, že se za jejich používání bude Vaše dítě stydět.

 • s pohodlným silikonovým páskem
 • voděodolné provedení (IP65) – odolné běžné vlhkosti, dešti apod. 
 • dotykový 1,44”  displej
 • vestavěná kamera s rozlišením 1,3 Mpx
 • výdrž až 100 hodin na jedno nabití 
 • hodinky lze ovládat a sledovat pomocí mobilní aplikace, kterou lze stáhnout pomocí QR kódu pro Android a iOS.
 • GPS sledování aktuální polohy v reálném čase každých 90 vteřin
 • Poziční přesnost: cca 5 m
 • telefonní seznam a vytáčení pro max. 10 čísel
 • možnost odesílání hlasových zpráv do hodinek
 • možnost volání
 • možnost nastavení režimu NERUŠIT
 • funkce krokoměru a spánkového monitoringu dítěte
 • ochrana před vypnutím hodinek dítětem nebo jinou osobou
 • podpora nano SIM karty
 • vhodné pro obvod zápěstí v rozmezí 13 – 18,5 cm
 • rozměry hodinek: 50 x 40 x 12 mm

Ovládání přes mobilní aplikaci

Pro propojení hodinek s vaším telefonem je do něj potřeba nainstalovat mobilní aplikaci „DOWEAR“, která je zdarma ke stažení v obchodě Google Play (Android) nebo App Store (iOS). Poté již můžete provádět veškeré nastavení a sledovat GPS lokaci daného zařízení. Sledování pomocí mobilní aplikace je jednoduché a efektivní. Aplikace umožňuje zobrazit aktuální polohu i historii pohybu ve zvoleném období. Kontrolovat historii lokací navíc můžete až 3 měsíce zpětně. 

SOS tlačítko pro případ nouze

Pro případ nouze je na hodinkách přítomné SOS tlačítko, které slouží pro komunikaci s „tísňovými čísly“, která byla předem nakonfigurována prostřednictvím mobilní aplikace. Po jeho stisknutí zařízení automaticky vytočí první přednastavené telefonní číslo, pokud na hovor nikdo neodpoví, vytočí hodinky další přednastavená čísla. Do zařízení můžete uložit pomocí mobilní aplikace až 10 telefonních čísel. Vyšle-li dítě SOS hovor, ale příjemce hovor nepřijímá, zašle mu zařízení SMS zprávu s lokací.

Oboustranná komunikace

GPS hodinky lze využít jako mobilní telefon, zavolat dítěti kdykoli budete potřebovat a ono vám bude schopno odpovědět přímo přes hodinky. Pomocí aplikace můžete dokonce určit, která telefonní čísla mohou Vaše dítě kontaktovat. Hodinky také umožňují nahrát krátkou hlasovou zprávu (max 15 sekund) a odeslat ji do mobilní aplikace nebo tajně odposlouchávat, co se děje v jejich okolí.

Vymezte hranice pohybu

V mobilní aplikaci budete schopni zapnout krokoměr, díky kterému lze sledovat počet nachozených kroků nebo nastavit fuknci GEO fence a vytvořit tak vaší ratolesti virtuální bariéru. Po zadání zeměpisné šířky a délky si nastavíte v mapě oblast, ve které se může zařízení pohybovat. Můžete tak například vymezit vzdálenost vašeho dítěte na 100 metrů od svého bydliště a pokud tuto vzdálenost překročí, budete upozorněni push notifikací v mobilní aplikaci. Dítěti můžete také ihned na hodinky zavolat, abyste se ujistili, že je v pořádku.

Upozorňujeme, že funkce GEO fence pracuje se signálem GPS a pro správné fungování musí být hodinky neustále v otevřeném prostoru s výhledem na oblohu (ne např. v domě, průchodu apod.) a aktualizace polohy hodinek nastavena na nejčastější frekvenci (každou minutu),což má za následek rychlejší vybíjení baterie.

Baterie a výdrž

V těle hodinek nalezneme vestavěnou baterii o kapacitě 400mAh, jejíž výdrž v úsporném režimu dosahuje až 100 hodin (výdrž se zkracuje v závislosti na vytížení hodinek). Při běžném používání je výdrž hodinek 1-3 dny, tedy obdobná výdrži dnešních smartphonů. Klesne-li kapacita baterie zařízení pod 20%, zašle zařízení upozornění do mobilní aplikace. 

Dětské hodinky s GPS lokátorem zprovozníte jednoduše vložením neuzamknuté SIM karty s aktivním datovým tarifem. 

Nevyplňujte toto pole:
Dotaz - zapnutí hodinek 13.2.2023 13:54
Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o radu. Snažím se své sestře zprovoznit dětské hodinky GSM Wireless G900A. Někdy ve čtvrtek minulý týden (9.2. 2023) jsem hodinky zapnul a od té doby nepoužíval. Včera jsem je chtěl opět zapnout a nenaběhly. V návodu je psáno, že mám podržet tlačitko power cca. 50 vteřin a poté hodinky dát na nabíječku a po minutě naběhnou. Toto nezabralo a tak jsem je nechal v klidu být a dnes opět pokusil dát na nabíjecí kabel. Hodinky stále nejdou zapnout. Můžete mi prosím říct jak se hodinky dají v takovýto případě zapnout? Děkuji za odpověď S přáním hezkého dne Matyáš Pinta
Odpovědět