Infinity cube

Kód: 3502
Akce
199 Kč –40 %
Infinity cube
199 Kč –40 % 119 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
26.1.2021

Také jste podlehli trendu antistresových hraček? Jednoduchých vychytávek, které můžete mít vždy po ruce a které vás rychle hodí do klidu, dodají vám styl a zabaví vás při dlouhém čekání? Pak se podívejte na naši další novinku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antistresová hračka Infinity Magic Cube

Také jste podlehli trendu antistresových hraček? Jednoduchých vychytávek, které můžete mít vždy po ruce a které vás rychle hodí do klidu, dodají vám styl a zabaví vás při dlouhém čekání?

Pak se podívejte na naši další novinku. Antistresová hračka Infinity Magic Cube je hračičkou, která vás zaručeně okouzlí. Nečekejte však žádné složité rubikovy kostky, tahle malá kostka vás bude bavit bez složitého přemýšlení, jejím cílem je zaměstnat vaše těkavé ruce, zkrátit vám čekání, a zpříjemnit čas, skládat totiž můžete pouze v jedné ruce. Kostka se rozkládá, různě překlápí i skládá. S malou kostkou v ruce na sebe strhnete veškerou pozornost ve škole, v práci, na párty i v hospodě. Skládání si však můžete vychutnávat i v pohodlí domova. Kostka vás uklidní před zkouškou, pohovorem i důležitou schůzkou, zaměstná totiž váš mozek a tím se nahromaděný stres uvolní a vy budete naprosto v klidu.

Antistresová hračka Infinity Magic Cube je také vhodnou pomůckou k odnaučení závislosti na tabáku, když zaměstnáte svoje ruce a místo cigarety vezmete skládací kostku, u piva, sklenky vína či šálku kávy, nebudete tolik ve stresu.

Materiál: ABS

Rozměry: 4 x 4 x 4 cm, velikost po roztažení 8 x 4 x 2 cm

Záruka: 24 měsíců