LED Disco koule s dálkovým ovládáním

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 29822
239 Kč
LED Disco koule s dálkovým ovládáním
led koule hl
Akce Novinka Tip Výprodej

LED Disco koule s dálkovým ovládáním

S touto koulí rozzáříte každou párty. Snadno si i doma vytvoříte svojí soukromou diskotéku. Dálkovým ovládáním si můžete navolit režim, který vám bude zrovna vyhovovat.

Perfektní příslušenství pro každou párty - jak v klubu, tak ve vašem domě. Disco koule s LED diodami přemění dokonce i ty nejvíce ponuré osoby do prvotřídní tanečnice. Disco Laser Ball je povinným doplňkem pro každou dobrou party, bez ohledu na místo a věk davu. Disko projektor LED je ideální pro party, silvestrovskou večírek, diskotéku, klub, taneční sál, svatby a dokonce dětské párty. Bude to každá strana atraktivnější. Zvukový senzor nalezený v diskové kouli s LED diodami upraví světelné efekty na tempo a rytmus hudby. Barevné světla budou blikat a měnit rychleji, zatímco hraje živější píseň, zpomalí během nostalgičtější a pomalejší skladby. To pomůže všem, aby se ztratili v hudbě. Disco Laser Ball lze nastavit kdekoliv v místnosti - můžeme ji také namontovat na zeď, na stativ, na kolejnici nebo na strop. Disko projektor je velmi uživatelsky přívětivý, můžete ho ovládat i z velké vzdálenosti díky intuitivnímu IR dálkovému ovladači, který je součástí sady.
Po zapnutí se disco LED koule začne hrát svůj automatický světelný program, který si každý užije - je vidět jak na stěnách místnosti, tak na stropě. Zařízení je vybaveno až 7 různými barevnými režimy (červená, zelená, modrá, červená-zelená, zelená-modrá, červená-modrá, červená-modrá-zelená), které mění barvu a pohybují se společně s rytmem přehrávání hudby. 

 • MNOHO EFEKTŮ - projektor se rozsvítí v 7 různých barevných kombinacích (červená, zelená, modrá, červeno-zelená, zeleno-modrá, červeno-modrá, červeno-modro-zelená), zobrazuje automatický program osvětlení, který dává neobvyklý efekt jak stěny, tak i strop. Je perfektním doplňkem na všechny domácí večírky, diskotéky, večírky nebo silvestrovské večírky.
 • DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ - funkce míče lze snadno ovládat pomocí přiloženého IR dálkového ovládání, takže se nemusíte k míči přibližovat pokaždé, když chcete změnit světelný efekt. Poslouží zejména tehdy, když míček umístíme na těžko dostupné místo – například na zeď nebo strop.
 • MOŽNOST INSTALACE - projektor lze jednoduše umístit na vybrané místo v místnosti. Lze jej namontovat i na zeď či strop, stejně jako na lištu a stativ – kdekoli bude umístěn, svou roli splní skvěle. Jeho světelný efekt je úžasný a na každé párty získá „něco“, co povzbudí k zábavě i toho největšího mrzouta.
 • SPECIFIKACE - výkon 3x1W; napájení 220-240V; barvy osvětlení: červená, zelená, modrá, žlutá, fialová.
 • výkon: 3x1W
 • napájení: 220-240V
 • barvy osvětlení: RGB
 • rozměry koule (délka / šířka / výška): 8 / 8 / 10 cm
 • napájení dálkového ovladače: CR 2025 (součástí balení)

Součástí balení:

 • koule
 • dálkový ovladač
 • upevňovací stojánek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: