Ortopedický polštář mezi kolena

Trávíme asi třetinu našeho života spícím. Snažíme se, aby tento čas byl co nejpříznivější.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 005795
263 Kč
Ortopedický polštář mezi kolena
polstar mezi nohy 4
Akce Novinka Tip

Ortopedický polštář mezi kolena

 

Kolenní polštář z paměťové pěny

Trávíme asi třetinu našeho života spícím. Snažíme se, aby tento čas byl co nejpříznivější. Z tohoto důvodu více než 60% lidí spících na boku. Spánek v boku může být těžký pro klouby a způsobuje nepřirozené zakřivení páteře. Za tímto účelem vám představujeme náš pěnový polštář na koleno. Tvar umožňuje tělu udržovat pohodlnou a přirozenou polohu po celou noc. To zase umožňuje klidný spánek a nakonec si zasloužíte skvělý spánek.

Výhody našeho kolenního polštáře z paměťové pěny

Boční spánek způsobuje napětí páteře, boků a kolen, protože způsobuje nerovnoměrné držení těla. Postupem času to může způsobit bolest a bolest. Druhý den můžete ocitnout schopni spát a cítit bolestivě.

Díky použití kolenního polštáře Beauty zajišťují vaše boky a koleno zdravé přizpůsobení zbytku těla. Ergonomický tvar pohodlně kolébá nohy a upravuje nohy do relaxační polohy, což vám umožní dosáhnout lepšího spánku.

 
 

Snadná údržba.

Snadno rozbalte zip, odstraňte pěnové jádro a vhoďte potah, povlak na polštář perte v pračce v teplé nebo studené vodě.

Poznámka: Vnitřní pěnu lze otřít a nelze ji prát.

Elastický pásek

Na rozdíl od mnoha jiných vzorů má kolenní polštář popruh. Dopřejte si ničím nerušený odpočinek v noci díky měkkému a pohodlnému popruhu, který udržuje polštář na kolenou v dokonalém nastavení mezi nohama, a to i při házení a otáčení.

GENIUS ERGONOMICKÝ

Kolenní polštář udržuje kolena oddělená od ideální vzdálenosti, aby vám poskytl ideální držení těla při odpočinku během dne nebo spánku v noci. Paměťová pěna přizpůsobí tělesné hmotnosti a tělesnému teplu, takže přizpůsobí individuálnímu tvaru.

Ideální pro spaní na boku a pro použití během těhotenství.

Rozměr:  23 x 21 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: