Pastelky na obličej

12 BAREV - sada obsahuje 12 barevných tužek v intenzivních odstínech, množství barev zaručuje praktické využití a poskytuje nespočet příležitostí k výrobě vlastních, originálních a zajímavých obrazů.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 31892
128 Kč
Pastelky na obličej
pastelky bílé
Akce Novinka Tip Výprodej

Malování na obličej

  • 12 BAREV - sada obsahuje 12 barevných tužek v intenzivních odstínech, množství barev zaručuje praktické využití a poskytuje nespočet příležitostí k výrobě vlastních, originálních a zajímavých obrazů.
  • SNADNÉ POUŽITÍ - speciálně vyvinuté složení je činí měkkými, snadnými a pohodlnými na používání, což zlepšuje komfort používání, jsou umístěny v plastových krytech, díky kterým se snadno nanášejí a roztírají a při samotné aplikaci si nezašpiníte ruce. Ruční posuvník usnadňuje extrahování nové části barvy.
  • SNADNO OMYVATELNÉ - Malby lze snadno odstranit vlhkým hadříkem nebo vodou s jemným mýdlem.
  • NEJEDOVATÝ - tužky jsou vyrobeny z netoxických materiálů, jsou bezpečné pro dětskou pokožku.

SPECIFIKACE

  • věk: starší 3 let
  • certifikáty: CE
  • rozměry pouzdra (šířka / délka): 15,8 / 11 cm
  • rozměry jedné pastelky (délka / průměr): 9,5 / 11cm
  • hmotnost sady s obalem: 112g

Pastelky na obličej jsou skvělou a kreativní zábavou pro malé i velké. Zajímavá forma trávení času umožní rozvoj manuálních dovedností a možná se stane inspirací pro malé umělce a také zpestří mnohá setkání při různých příležitostech.

Pastelky byly vyrobeny z netoxických materiálů, jsou bezpečné pro dětskou pokožku. Kreslení má pozitivní vliv na vývoj dítěte, podněcuje kreativitu a rozvíjí fantazii. Učí trpělivosti i spolupráci s ostatními a zdokonaluje manuální zručnost.Pastelky na obličej jsou univerzální a mají široké uplatnění. Je ideální pro hraní o samotě, s dospělými nebo s jinými dětmi ve větší skupině.

Jsou perfektní pro použití doma, ve školce, škole nebo venku, a také se ideálně hodí pro dětská nemocniční oddělení a pečovatelská a vzdělávací centra. Výrobek je určen pro různé druhy her, na kostýmní a karnevalové plesy, slavnosti, narozeniny nebo sportovní akce. Díky malým rozměrům a šikovnému pouzdru lze pastelky snadno uložit a vzít si je snadno kamkoli s sebou. Doporučeno pro dívky a chlapce všech věkových kategorií. Hodnoty pastelek jistě ocení ošetřovatelé a animátoři.

Datum na obalu - jedná se o datum výroby - pastelky mají trvanlivost 5 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: