Perla přání v perlorodce s řetízkem

Je těžké představovat tuto veleúspěšnou dárkovou řadu bez přílišného vychvalování, avšak faktem zůstává, že od února 2015 je produktová řada Perla Přání nejlépe se prodávajícím dárkovým předmětem téměř u všech zákazníků. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 666
131 Kč
Perla přání v perlorodce s řetízkem
Perla přání v perlorodce s řetízkem
Akce Novinka Tip Výprodej

Perly Přání - LOVE

Je těžké představovat tuto veleúspěšnou dárkovou řadu bez přílišného vychvalování, avšak faktem zůstává, že od února 2015 je produktová řada Perla Přání nejlépe se prodávajícím dárkovým předmětem téměř u všech zákazníků.


To co zákazníka uchvátí je originalita dárku, která tkví v jeho spojení s přírodou, s překvapením a možností podílet se na dotvoření jedinečného a originálního šperku opředeného legendami.

Kolekce perel přání potěší jako krásný dárek z lásky nebo z přátelství. Perly, ve svých původních lasturách, jsou dárkově baleny spolu s řetízkem a přívěskem. Tento dárkový předmět je pro český trh ojedinělý. Originalita dárku tkví v jeho spojení s přírodou, s překvapením a možností podílet se na jeho dotvoření.
Zákazník si otevře původní mateřskou lasturu a čeká jej překvapení, jakou perlu uvnitř najde. Perly mají různé barvy a tvary, každá je originální a nenajdete dvě stejné. Perlu lze poté zasadit do přívěsku s řetízkem a nosit jako osobní a jedinečný šperk.

Legenda praví - při otevření lastury si něco pěkného přejte a pokud budete perlu nosit u srdce, přání se vám vyplní...

 

 

Nalezenou perlu vložíte do krásného náhrdelníku

Podle staré pověsti se traduje, že tomu kdo najde perlu, se splní přání. Než otevřete tuto perlorodku, raději si dopředu nějaké přání připravte, perlu v ní totiž naleznete určitě! Po nalezení ji vložíte do překrásného přívěsku s náhrdelníkem, a vytvoříte tak originální šperk. Skvělý dárek pro přítelkyni, manželku, kamarádku a maminku!

 

 

100% garance nalezení perly!

V každém balení najdete průhlednou nádobu s roztokem, v němž je ústřice zakonzervována. Stáří ústřice je 3–5 let, což je doba, po kterou perly dorůstají do požadované velikosti 5–8 mm. Před zakonzervováním je přítomnost perly kontrolována speciálním přístrojem. Garance nalezení ozdoby je tak 100 %! Perla přání v perlorodce je dodávána v dárkovém balení. Barva krabičky je vybírána náhodně.

 

Specifikace produktu:

 • Perla je umístěna v lastuře velké asi 5cm
 • Barva perly: barva může být různá, podle barvy poznáte, co Vám perla přinese
 • Velikost perly: cca 0,5 – 0,8cm (kontrolováno speciálním přístrojem)
 • Lastura je naložena v plastové plechovce ve směsi alkoholu a vody
 • Lastura, její obsah ani nálev nejsou určeny k jídlu
 • Barva řetízku: stříbrná
 • Barva dárkové krabičky: vybírána náhodně
Podle toho jakou bude mít perla barvu, Vám přinese štěstí:
 • Bílá - ZdravíPerly
 • Krémová – Štěstí
 • Broskvová - Láska
 • Fialová - Moudrost
 • Zlatá - Bohatství

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: