Plyšové panenky Anna a Elsa z pohádky Frozen 30 cm

Kód: 99004211
Akce Novinka
799 Kč –39 %
Plyšové panenky Anna a Elsa z pohádky Frozen 30 cm
799 Kč –39 % 489 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
22.4.2021

Plyšová panenky Anna a Elsa ze známé populární animované pohádky Ledové království. Velikost panenek je 30 cm. Panenky jsou krásné, mají hezké satenové šaty, měkký kloubouk a plášť a satenové boty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plyšové panenky Anna a Elsa z pohádky Frozen 30 cm

 

Plyšová hračka - panenky Anna a Elsa ze známé populární animované pohádky Ledové království (Frozen). Velikost panenek je 30 cm. Panenky jsou krásné, mají hezké satenové šaty, měkký kloubouk a plášť a satenové boty.

Vhodné pro děti od 0 měsíců.

 

Rozměr:

  • Výška: 30 cm
  • Šířka: cca 20 cm

 

Příběh Ledové království (Frozen) se odehrává v zemi Arendelle, kde spokojeně vyrůstají sestřičky Elza a Anna. Starší Elza disponuje určitou mocí, která je nejen magicky krásná, ale i zlověstná. Toto dlouho utajované tajemství jednoho dne ovlivní životy nejen děvčátek, ale i všech obyvatel království. Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.