Plyšový Creeper ze hry Minecraft 23cm

Kód: 906
329 Kč –27 %
Plyšový Creeper ze hry Minecraft 23cm
329 Kč –27 % 239 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Plyšová hračka je 23 cm vysoká, z měkkého plyše a je to netradiční hračka pro všechny příznivce Minecraftu či jejich děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plyšový Creeper ze hry Minecraft - 23 cm

 

 

Plyšová hračka je 23 cm vysoká, z měkkého plyše a je to netradiční hračka pro všechny příznivce Minecraftu či jejich děti.

Creeper (v překladu z angličtiny liána) je jedna z nestvůr vyskytujcích se v minecraftu. Objevuje se především v noci, ale pokud se vyspíte a vyjdete ven z domu, můžete ho spatřit i ve dne. Po přiblížení se k němu začne syčet a nafukovat, poté vybuchne, přičemž poškodí své okolí (celé to trvá cca. 5 sekund). Spoustě lidí se stalo že, jim creeper vybuchnul v bezprostřední blízkosti svého obydlí, což je důvod proč ho jistá (velmi malá) část hráčů Minecraftu nemá zrovna v oblib ě. Každopádně spousta lidí má creepera ráda a dokonce si podle něj volí své nicky v různých počítačových hrách a na různých webových stránkách.

Minecraft je nezávislá počítáčová hra, původně napsaná v Javě švédským vývojářem Markusem ''Notchem'' Personem, nyní vyvíjená švédskou společeností Mojang. Jedná se o tzv. sandboxovou hru, což znamená, že je hráči ponechána téměř úplná svoboda pohybu a činností. Hráč se pohybuje v nekonečném náhodně generovaném světě, který se skládá z krychlí (bloků), představujících různé materiály. Minecraft lze hrát jako hru jednoho hráče (singleplayer) nebo jako hru více hráčů (multiplayer).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: