Pro bělení zubů Luma Smile

Kód: 1289
Akce Novinka Tip
299 Kč –20 %
Pro bělení zubů Luma Smile
299 Kč –20 % 239 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
21.9.2021

Bílé a rovné zuby dokáží zcela proměnit váš vzhled. Jak je ale získat a jak je udržovat? Každý den spousta z nás popíjí kávu, k ní si dá cigaretku a večer třeba skoční na sklenku červeného. A nechat si vybělit zuby od stomatologa je drahá záležitost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístroj pro bělení zubů Luma Smile

 

Krásný úsměv platí za nejlepší módní doplňky. Ale aby byl opravdovou ozdobou, patří k němu bělostný chrup.

Bílé a rovné zuby dokáží zcela proměnit váš vzhled. Jak je ale získat a jak je udržovat? Každý den spousta z nás popíjí kávu, k ní si dá cigaretku a večer třeba skoční na sklenku červeného. A nechat si vybělit zuby od stomatologa je drahá záležitost. Možná se vám bude hodit speciální bělící přístroj, který můžete použít v pohodlí domova a rozhodně vás nebude stát tisíce. Vyzkoušejte Luma Smile!

 

 

Luma Smile je domácí leštič zubů, který z nich na dlouhou dobu odstraní skvrny. Stačí ho používat pouhou 1 minutu denně a brzy spatříte viditelné výsledky. Tajemství spočívá v rotující gumové násadě, která jemně odstraňuje skvrnky a leští zuby. Použití je nesmírně jednoduché, stačí na násadku nanést speciální leštidlo a tlačítkem spustit mechanismus. Luma Smile zanechává zuby perfektně vyčištěné a krásné.

Balební obsahuje přístroj a 5 výměnných nástavců. Každý z nich vydrží cca 100 použití.

Napájení na 2 AA baterie, které nejsou součástí balení.

Rozměry: 13 x 3,3 x 23 cm

Materiál: plast, kov, guma