Sapfire Nano držák do auta SCH-0419 na telefon

Kód: 205
459 Kč –37 %
Sapfire Nano držák do auta SCH-0419 na telefon
459 Kč –37 % 289 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
27.7.2021

Telefon i GPS drží velmi pevně díky unikátní lepící ploše z polymeru, která umožňuje snadné přichycení i odejmutí zařízení z držáku a zároveň je velmi šetrná k povrchu zařízení. Rameno držáku je plně otočné, takže umožňuje vždy perfektní viditelnost obrazovky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální držák telefonu a GPS, který lze snadno připevnit na palubní desku nebo čelní sklo.

 

Telefon i GPS drží velmi pevně díky unikátní lepící ploše z polymeru, která umožňuje snadné přichycení i odejmutí zařízení z držáku a zároveň je velmi šetrná k povrchu zařízení. Rameno držáku je plně otočné, takže umožňuje vždy perfektní viditelnost obrazovky. Pokud již lepící plocha nelepí tak, jako na začátku, stačí ji pouze opláchnout čistou vodou, usušit a držák zase lepí jako nový.

Nejsou potřeba žádné lepící přípravky, vše je velmi jednoduché a držák lze kdykoliv oddělat. Držák je navržen tak, aby na něj bylo možné přidělat jakýkoliv model telefonu i GPS.

Nano držák do auta je ideální na mobilní telefony a GPS, tablety aj. Držák jednoduše instalujete přímo na přední sklo nebo jinou plochu Vašeho auta (žádné lepení ani vrtání). Stačí pevně přitisknout Váš telefon nebo jiné zařízení proti podložce.

Protiskluzový držák mobilního telefonu do auta

- použití pro mobilní telefony, navigace, tablety

- Protiskluzová plocha, speciální přilnavý povrch až 3300x použití

- Možnost nastavení držáku 360°, nastavitelný všemi směry

- Vakuová příchytka na sklo i jiné povrchy

 

Rozměry podložky: 9,5cm x 3cm x 6cm