Skládací přenosná pračka

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 29939
509 Kč
Skládací přenosná pračka
pračka 2
Akce Novinka Tip Výprodej

Cestovní pračka 

Jednoruční mini pračka s přenosným skládacím kbelíkem. Ultrazvukový mycí kbelík, s malým tělem namontovaným na stěnu pomocí přísavek a velkou kapacitou, lze složit a uložit, aby se ušetřilo místo, pohodlné provádění a ideální pro cestování.

USB napájecí zdroj: inteligentní interaktivní spínač, pračka bude po 5minutové pulzátorové práci přeměněna na 1minutový ultrazvukový provoz, který může nést hmotnost až 0,5 kg oděvu. 

Čištění: Kromě funkce nízké hlučnosti (≤45 dB) se pračka prádla přepne na reverzní práci po dobu 15 sekund poté, co se vlnové kolo otáčí dopředu po dobu 15 sekund, účinnější čištění skvrn na oděvech.

Pracovní princip: Vysokofrekvenční vibrační kavitace urychluje disperzi a emulgaci kapalin a skvrn k dosažení účinku čištění a sterilizace. Energie šetřící a bezpečná: Pračka se automaticky vypne po provozu 30 minut.

Toto vybavení je vhodné pro trička, košile, šaty, spodní prádlo, ponožky a ne pro velké a těžké oblečení, jako jsou džíny.

Vstupní napětí: DC 5 V

Materiál: ABS, PP, TPR

Rozměry ve složeném stavu: průměr: 25,5 × v: 4,5 cm

Rozměry v rozloženém stavu: průměr: 25,5 × 14,5 (dno) × v: 21 cm

Montáž: rozložíte kbelík umístíte turbínu pomocí sedmi přísavek, zajistíte kabel pomocí dvou přísavek, zapojíte USB do adaptéru a pračka je připravena.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: