Verk 15687 Odstraňovač chloupků v obličeji Flawles Dermaplane

Odlupuje suchou, odumřelou pokožku a odstraňuje broskvový chmel. Dermaplaning v profesionálním stylu ve vašem vlastním domě Okamžitě odhalí hladší a zářivější pleť mladšího vzhledu.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 44-CE26
179 Kč
Verk 15687 Odstraňovač chloupků v obličeji Flawles Dermaplane
flawless dermaplane glo
Akce Novinka Tip

Flawless Dermaplane Glo Odstraňovač chloupků v obličej

  • Bezbolestný
  • Japonská ocelová čepel
  • LED světlo
  • Pro muže a ženy
  • Budete vypadat mladší
  • Produkuje výsledky rychle

 

Odlupuje suchou, odumřelou pokožku a odstraňuje broskvový chmel. Dermaplaning v profesionálním stylu ve vašem vlastním domě Okamžitě odhalí hladší a zářivější pleť mladšího vzhledu

Elegantní obrysový design s japonskou čepelí a z oceli Speciálně navržený ochranný kryt pomáhá předcházet otřesům a řezům. Díky vestavěnému LED světlu - nikdy nevynecháte žádné místo.

    Zbavte se odumřelé kůže
    Čepele z nerezové oceli
    Napájení: AA baterie (není součástí balení)
    Vestavěná LED lampa
    Rozměry: 16 cm x 2 cm
    Barva: bílá

 

Návod!

Zapnout zařízení
Chcete-li používat zařízení Flawless Dermaplane Glo, zapněte světlo pomocí malého oranžového tlačítka napájení na přední straně. 

 Jemným tahem
Jakmile je zařízení zapnuté, držte jej jako zubní kartáček a jemně jej přesuňte přes kůži obličeje, mimo oblasti očí a rtů. Můžete jej přes nos přesunout, ale buďte velmi opatrní. Pohyb by měl být podobný tomu, který byste použili k pohybu holicího strojku přes nohy nebo podpaží, ale váš dotek by měl být o něco lehčí. Když pohybujete zařízením, vestavěné LED světlo vám pomůže jasně vidět, co odstraňujete z pokožky.

Vypněte zařízení
Až budete s tímto zařízením ošetřovat obličej, jednoduše jej vypněte opětovným stisknutím tlačítka napájení. Pokud vidíte na tváři nějaké shluky odumřelé kůže nebo broskvového chmýří, možná byste je měli v tomto bodě opláchnout vodou. Uchovávejte zařízení na bezpečném místě při pokojové teplotě, dokud jej nebudete muset znovu použít.


Bezbolestný
Použití některých kosmetických nástrojů může být bolestivé a některé přípravky pro péči o pleť mohou bodat do tváře, ale nástroj Dermaplane Glo bezchybný nabízí zážitek bez bolesti. Bude to jemné na vaší kůži, bez ohledu na to, jaký typ a tón pleti máte. Po ukončení procesu dermaplaningu proto neskončí žádné nevzhledné červené vyrážky nebo vady.

Ostří
Každý z těchto nástrojů je vybaven profesionální japonskou čepelí vyrobenou z oceli. Tato čepel bude pravděpodobně dostatečně pevná, aby zvládla i nejsušší a nejdrsnější kůži a velké množství tlustého broskvového chmýří. V každém nástroji je však zabudován ochranný kryt, který vám pomůže zabránit tomu, aby čepel v žádném případě neřezala vaši pokožku.

LED svítící světlo
LED světlo zabudované v každém zařízení Flawless Dermaplane Glo se automaticky zapne, takže je nepravděpodobné, že vám bude chybět místo vadné kůže nebo broskvového chmýří kvůli jeho nevidění. LED světla mají tendenci trvat déle než žárovky jiných typů, takže vaše vestavěné světlo může být schopno poskytnout vám osvětlení pro stovky tisíc hodin před tím, než vyhoří. Pokud někdy potřebujete osvětlení pro jiný účel a máte tento nástroj s sebou, můžete také pomocí jeho světla vidět jiné věci kromě tváře.

Náhradní hlavice
S každým z těchto nástrojů získáte šest náhradních hlav, které jsou vnořeny do vlastního kontejneru. Když je první hlava vašeho zařízení otupělá, stačí ji zaměnit za jinou a původní zlikvidovat způsobem, který si vyberete. Mějte na paměti, že byste neměli přejíždět prstem po ostří, abyste zjistili, zda je ostrý - pravděpodobně budete schopni zjistit, zda je někdo kvůli své klesající výkonnosti nudný.


Pro muže a ženy
I když byl tento konkrétní nástroj pro krásu navržen s ohledem na ženy, není důvod, aby ho muži také nemohli použít. Pokud jste muž, nemusí vás obtěžovat přítomnost broskvových chmýří na tváři, ale možná budete chtít použít jeden z těchto nástrojů k odstranění suché nebo odumřelé kůže. Ačkoli děti by neměly tento nástroj používat, starší muži i ženy ho mohou používat bezpečně, pokud je jejich zrak dostatečně dobrý, aby jej mohli během používání jasně vidět.

Pomůcky s make-up aplikací
Pokud máte na obličeji vrstvu suché kůže, odumřelé kůže a broskvového chmýří, váš make-up se nemusí rozebírat velmi hladce a po nanesení může vypadat trochu hrudkovitě. Naštěstí se můžete zbavit této vrstvy během několika minut pomocí vašeho bezchybného Dermaplane Glo, a pak se váš make-up bude klouzat plynulejším způsobem a pravděpodobně bude vypadat lépe. Totéž platí pro hladké použití všech produktů pro péči o pleť, které se rozhodnete použít.

Budete vypadat mladší
Poté, co tento nástroj odstraní vrstvu odumřelé a suché pokožky, která se běžně vyskytuje na obličeji, bude pod hladinou odhalena hladší a zářivější pleť. Hladkost a zář jsou dvě kvality, které bývají spojovány s mládím, zatímco suchost není, takže lidé pravděpodobně předpokládají, že jste mladší, když uvidí vaši pokožku poté, co jste použili nástroj. I když to nezmění způsob, jakým s vámi lidé jednají, můžete se cítit sebevědoměji, když v zrcadle vidíte mladší tvář.

Výsledky nastávají rychle
Můžete očekávat pozitivní výsledky poté, co jste použili bezchybný Dermaplane Glo pouze jednou, takže jej nemusíte používat velmi často, aby vaše pleť vypadala dobře. Ve skutečnosti, i když byste se mohli rozhodnout jej používat častěji, můžete být schopni dostat pryč s pouhým jedním ošetřením za měsíc.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: