Zpětné zrcátko pro slepý úhel - TOTAL VIEW - 2Ks

Kód: 673
Akce Novinka
249 Kč –64 %
Zpětné zrcátko pro slepý úhel - TOTAL VIEW - 2Ks
249 Kč –64 % 89 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Zrcátko pro slepý úhel výrazně zvyšuje vaše zorné pole a prakticky eliminuje mrtvý úhel. Umožní vám bezpečné přejíždění mezi jízdními pruhy, snažší parkování s dobrým výhledem na obrubník, lepší přehled při manévrování s člunem nebo přívěsem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpětné zrcátko pro slepý úhel - TOTAL VIEW - 2Ks

 

 

Zrcátko pro slepý úhel výrazně zvyšuje vaše zorné pole a prakticky eliminuje mrtvý úhel. Umožní vám bezpečné přejíždění mezi jízdními pruhy, snažší parkování s dobrým výhledem na obrubník, lepší přehled při manévrování s člunem nebo přívěsem. Zrcátka vám mohou také pomoci zajistit bezpečnou vzdálenost při míjení aut, vyhnout se překážkám a celkově zajistí bezpečnější zážitek z jízdy. Hodí se do každého typu vozidla a vždy perfektně sedí. Snadná instalace samolepící páskou na originální zrcátko.

 

 

  • ZRCÁTKA VÁM MOHOU POMOCI ZAJISTIT BEZPEČNOU VZDÁLENOST PŘI MÍJENÍ AUT, VYHNOUT SE PŘEKÁŽKÁM A JINÉ.
  • NASTAVITELNÝ DRŽÁK S OTOČNÝM KLOUBEM
  • SNADNÁ INSTALACE SAMOLEPÍCÍ PÁSKOU 3M.

 

 

TOTAL WIEW - Samolepící, přídavné a otočné zrcátka jsou navržené tak, aby odstranily slepé úhly, mrtvé body a zároven zvýšily vaše zorné pole. Konečně bezpečně změníte jízdní pruhy, zrcátka zajistí také bezpečnou vzdálenost při míjení aut při couvání. Budete mít také vaše zapojené přívěsné vozíky, karavany pod úplnou kontrolou. Přídavné zrcátka můžete použít na všechny typy zpětných zrcátek i na všechny modely vozidel. Přídavné zrcátka si můžete přispůsobit, pootočit dle momentální potřeby, protože jsou otočné. Velmi dobře drží, lepidlo je velmi odolné a dlouho trvající. Sada obsahuje 2 kusy přídavných zrcátek.

 

 

  • Materiál: plast a zrcadlové sklo
  • Rozměry: 6,9 x 5 x 2 cm


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: